O Mnie

Cześć,

mam na imię Ewa. Jestem konkretem, nie znoszę lania wody. Wynika to z dwóch rzeczy – po pierwsze z mojego temperamentu, po drugie z tego, że nie lubię tracić czasu. Jeśli masz podobnie, to jest prawdopodobne, że się zrozumiemy.

Pierwszą firmę założyłam w wieku 21 lat i od tamtego czasu aktywnie zajmuję się biznesem. Swoim doświadczeniem dzielę się z moimi Klientami podczas szkoleń i konsultacji, które w tym momencie zajmują mi najwięcej czasu.

Swoją „karierę” zaczynałam od marketingu i on zawsze będzie miał miejsce w moim sercu. Jednak, prowadzenie firm pozwoliło mi na zdobycie doświadczenia w tak wielu ciekawych obszarach, że chciałabym tym z Tobą podzielić na blogu. Dlatego też, znajdziesz tu informacje z zakresu sprzedaży, zarządzania ludźmi i optymalizacji procesów – to dziedziny, które są dla mnie niezwykle interesujące. A strategiczne podejście  jest tym, co lubię najbardziej.

Pięć lat temu, jako jedna z pierwszych osób w Polsce zaczęłam zajmować się markami premium i luksusowymi, głównie modowymi. Od tamtego czasu, ciągle współpracuję z Klientami z Polski, Europy i USA.

W tym wpisie przeczytasz, jakie tematy podejmuję na blogu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, odezwij się.