Powrót do blogowania

Cześć,

bardzo dawno mnie tu nie było. Oczywiście, winna jest praca i brak czasu. Jednak przyszedł taki moment w moim życiu, kiedy postanowiłam wrócić do tego, co zawsze sprawiało mi bardzo dużo przyjemności – czyli pisania.

Nie oznacza to jednak, że mam mniej pracy. Bynajmniej. Tylko dojrzałam do tego, żeby część zajęć oddać w ręce (tworzącego się) zespołu. Nauczyłam się też, że inni potrafią pracować podobnie do mnie i nie muszę już wszystkiego kontrolować i/lub robić sama. Spokojnie, szkoleń i konsultacji nie odpuszczę, sprawia mi to zbyt wiele przyjemności.

Jak już postanowiłam, że chcę wrócić do pisania, to kolejna decyzja, równie trudna, dotyczyła tematyki jaką chcę poruszać. Marketing stał się dla mnie, w ostatnich latach, dodatkiem do większej całości. Wiadomo, że zawsze będę miała do niego duży sentyment i zawsze będzie fascynował, dlatego z tego tematu nie zrezygnuję – będzie jednak osadzony w szerszym kontekście – strategii firmy. Teraz już pewnie nie dziwią Was kategorie. Co będzie się pod nimi kryło? Odpowiedź poniżej.

Marki premium

Dobrze wiecie, że markami premium oraz luksusowymi zajmuję się od dawna. Będę się tu dzielić swoją wiedzą na ich budowania, wprowadzania na rynek, zarządzania nimi i rozwijania. Ważne jest to, że wyspecjalizowałam się w modzie i urodzie, ale wśród moich klientów znalazły się również marki samochodów, kluby wellness i sieć hoteli.

Biznes

W tej kategorii pojawiać się będą wpisy z zakresu marketingu, sprzedaży i szeroko pojętego rozwoju biznesu.

Girl boss

To kategoria, z której się najbardziej cieszę. Będą tu treści związane zarówno z prowadzeniem firmy, moje przemyślenia na temat tego, jak to jest być kobietą w biznesie, ale także kwestie relacji w pracy i przywództwa. Pojawią się również wpisy o tym, jak sobie ułatwiać życie, planować i pamiętać o tym, że można wiele. Będę również próbowała namówić inne kobiety, prowadzące swoje firmy, aby współpracowały ze sobą, a nie konkurowały. Jestem przekonana, że synergia pozwala na osiągnięcie lepszych wyników, niż praca w pojedynkę.

Inspiracje

W inspiracjach znajdziesz case studies, treści głównie „obrazkowe”. Słowem, coś co mnie zaintrygowało, coś co uznałam za ciekawe. To jedyna kategoria, w której mogą się pojawić bieżące kampanie czy reklamy – zależy mi, aby pozostałe treści były uniwersalne.

Offline

Dużo podróżuję, a więc poznaję nie tylko fantastycznych ludzi, ale także piękne miejsca. Dotychczas dzieliłam się nimi tylko na instagramie, ale brakowało mi tam miejsca na szerszy opis. Tak więc, treści jakie będą się tu pojawiać, to  mój sposób na podróżowanie, ciekawe miejsca, kawa i buty (to najrzadziej) – czyli to co jest integralną częścią mnie.

To tyle tytułem wstępu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

Blog zyskał nowy wygląd, za co niskie ukłony w stronę Michała. Oprócz tego, że jest zdolny, to także ma dużo cierpliwości, bo ja jestem bardzo wymagająca. Także, dzięki Michał. Niech moc pand będzie z Tobą.

Dodaj komentarz